biżuteria ekologiczna

przywieszka drewniana  P-1 przywieszka drewniana P-1
Cena:

150,00 zł

szt.
zobacz więcej
przywieszka drewniana  P-10 przywieszka drewniana P-10
Cena:

125,00 zł

szt.
zobacz więcej
przywieszka drewniana  P-11 przywieszka drewniana P-11
Cena:

100,00 zł

szt.
zobacz więcej
przywieszka drewniana  P-14 przywieszka drewniana P-14
Cena:

150,00 zł

szt.
zobacz więcej
przywieszka drewniana  P-15 przywieszka drewniana P-15
Cena:

150,00 zł

szt.
zobacz więcej
przywieszka drewniana  P-17 przywieszka drewniana P-17
Cena:

100,00 zł

szt.
zobacz więcej
przywieszka drewniana  P-19 przywieszka drewniana P-19
Cena:

125,00 zł

szt.
zobacz więcej
przywieszka drewniana  P-6 przywieszka drewniana P-6
Cena:

125,00 zł

szt.
zobacz więcej
przywieszka drewniana  P-7 przywieszka drewniana P-7
Cena:

150,00 zł

szt.
zobacz więcej

Unikalne przedmioty, które powstają z poszanowaniem dla natury. Tworzone z pasją w małej pracowni na wsi. Właśnie taka jest nasza ekologiczna biżuteria z drewna, którą mamy przyjemność Ci przedstawić.

Zanim coś zostanie przywieszką wykn.o, mija wiele lat. Drzewa rosną, spokojnie obserwując swoje środowisko. Czerpiąc i oddając energię, zapewniają równowagę w swoim małym kawałeczku świata. Następnie fragment drewna trafia w nasze ręce, byśmy mogli ujrzeć w nim coś wyjątkowego, co zasługuje na unikatową oprawę.

Stary gwóźdź, sprężyna z zegara i inne, nieprzydatne już rzeczy, u nas zyskują drugie życie. Zgodnie z ideą upcyklingu, znajdujemy użyteczność i piękno tam, gdzie inni widzą złom. Tak powstają jedyne w swoim rodzaju ozdoby, które oferujemy w naszym sklepie.

Unikalny dodatek w stylu eco

Biżuteria ekologiczna z drewna to doskonały pomysł na prezent dla siebie i bliskiej osoby. Piękno ujrzą w niej miłośnicy natury i minimalistycznego stylu. Przywieszki można nosić na rustykalnych rzemykach bądź tradycyjnych łańcuszkach ze złota czy srebra. Niepowtarzalności dodają surowe krawędzie, tzw. “live edge”. Pozostawiamy je na naszych przedmiotach, ponieważ cenimy niespotykane, często bardzo finezyjne kształty stworzone przez samą naturę. Uważamy, że nie wszystko trzeba poprawić, wyrównać, wygładzić, zaokrąglić i dopasować.

Dokładne wymiary podane są w opisie poszczególnej przywieszki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ręcznie robioną, ekologiczną biżuterią, powstającą w duchu zero-waste.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl