osłonki drewniane

osłonka drewniana  O-1 osłonka drewniana O-1
Cena:

250,00 zł

szt.
zobacz więcej
osłonka drewniana  O-2 osłonka drewniana O-2
Cena:

200,00 zł

szt.
zobacz więcej
osłonka drewniana  O-3 osłonka drewniana O-3
Cena:

125,00 zł

szt.
zobacz więcej
osłonka drewniana  O-4 osłonka drewniana O-4
Cena:

200,00 zł

szt.
zobacz więcej

Świat przyzwyczaił nas do idealnych form, produkowanych maszynowo w tysiącach egzemplarzy. Nierówności nazywane są skazami, a wszelkie odstępstwa od perfekcji - wadą fabryczną. Gdyby tak odwrócić to myślenie i wypełnić swoje wnętrza przedmiotami niedoskonałymi? Nasze drewniane osłonki na doniczki to jedyne w swoim rodzaju, małe dzieła sztuki użytkowej, których współautorem jest sama natura.

Tworząc produkty wykn.o, podchodzimy do materiału z największym szacunkiem. Pracujemy ręcznie, w przydomowej stolarni, z uwagą i starannością przekuwając surowe fragmenty w przedmioty z duszą. Tak powstają nasze osłonki drewniane, które mogą stać się niebanalnym dodatkiem w Twoim domu. Nie są jednak wodoszczelne, pamiętaj więc, by nie wkładać ziemi bezpośrednio do osłony. Doniczki z roślinami umieszczone w ich wnętrzu wniosą do przestrzeni wiele życiodajnej energii.

Inspiracje ideami z Dalekiego Wschodu

Zgodnie z filozofią wabi sabi, szukamy atutów i autentyczności w wadach i niedoskonałościach. Pęknięcia i przebarwienia wynikające z natury materiału u nas stają się cechą podkreślającą ich unikatowość. Drewniane osłonki na doniczki idealnie wpisują się w ten nurt. Spraw radość sobie lub najbliższym, wnosząc do wnętrz unikalne przedmioty współtworzone przez naturę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naturalnych dodatków do wnętrz, tworzonych ręcznie w przydomowej stolarni. W opisach poszczególnych przedmiotów zawarte są informacje dotyczące wymiarów i gatunku drewna.

Produkty wykn.o można również obejrzeć stacjonarnie. Nasz #showroomnawsi zaprasza miłośników rękodzieła i przedmiotów niebanalnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl