świeczniki drewniane

świecznik duży  SWD-2 świecznik duży SWD-2
Cena:

320,00 zł

szt.
zobacz więcej
świecznik duży  SWD-3 świecznik duży SWD-3
Cena:

200,00 zł

szt.
zobacz więcej
świecznik duży  SWD-4 świecznik duży SWD-4
Cena:

200,00 zł

szt.
zobacz więcej
świecznik duży  SWD-5 świecznik duży SWD-5
Cena:

150,00 zł

szt.
zobacz więcej
świecznik mały  SWM-3 świecznik mały SWM-3
Cena:

85,00 zł

szt.
zobacz więcej
świecznik mały  SWM-4 świecznik mały SWM-4
Cena:

95,00 zł

szt.
zobacz więcej

Produkty wykn.o powstają w duchu filozofii wabi sabi. Niedoskonałości, pęknięcia, nierówności i przebarwienia dla nas nie stanowią wady, a dowód na autentyczność i niepowtarzalność. Właśnie takie są nasze drewniane świeczniki, ręcznie robione w przydomowej stolarni. Za każdym z nich kryje się unikatowa historia oraz godziny spędzone na tym, co jest naszą pasją.

Natura rzeczy wykn.o

Te wyjątkowe przedmioty powstają z drewna dębów, orzechów, brzóz i innych drzew. Tworząc je, podążamy za pierwotnymi krzywiznami, przekształcając materiał w nową formę. Wyjątkowość i niepowtarzalność tkwią w szczegółach. Świeczniki z drewna, ręcznie robione, mają ślady po narzędziach, ubytki i surowe krawędzie, tzw. “live edge”. Wyróżnia je to spośród produkowanych masowo artykułów dostępnych w sklepach.

Nasze ekologiczne, drewniane przedmioty codziennego użytku przypadną do gustu osobom szukającym kontaktu z naturą, którym bliskie są wartości zero-waste. W wykn.o tworzymy z przetrwałych materiałów w myśl idei upcyklingu.

To też doskonałe dodatki do wnętrz w stylu rustykalnym i minimalistycznym. Ręcznie robione świeczniki z drewna sprawdzą się również jako prezent dla miłośników produktów hand made, którzy docenią ich wyjątkową formę i naturalne, surowe piękno.

W opisie poszczególnych przedmiotów znajdują się szczegóły dotyczące materiału i wymiarów. Te i inne drewniane akcesoria, a także meble i biżuterię, możesz obejrzeć stacjonarnie w naszym #showroomnawsi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych przedmiotów wykonanych z pasją.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl